Про компанію

 Арлекіно, прокат костюмів, ательє в Вінниці

     У наш час досить складно знайти людину, яка б не любила всілякі свята. Всі ми, не важливо скільки нам років, дуже чекаємо святкового дня, торжества, ретельно продумуємо захід до самих дрібниць, з нетерпінням хочемо, щоб воно пройшло незабутньо і весело, і відклалося в пам'яті надовго. Одним з важливих аспектів будь-якого торжества, будь то Новий рік, День народження, Випускний, або будь-який інше свято, є карнавальні вбрання. Вони дозволяють нам легко і швидко зробити по-справжньому веселу і святкову ауру і роблять свято по-справжньому незабутнім. А послуга прокату карнавального костюма значно зменшує вартість костюмованого свята. Компанія Арлекіно у Вінниці - це класна можливість прикрасити свято будь-якого урочистої події найяскравішими і незвичайними нарядами. Своїм дорогим клієнтам ми з задоволенням пропонуємо не тільки карнавальні вбрання для дорослих і дітей, а й широкий вибір аксесуарів до них: сумочки, прикраси, боа, маски, рукавички, перуки і багато іншого. Представлений асортимент прекрасних маскарадних костюмів настільки широкий і великий, що зможе легко задовольнити самого прискіпливого клієнта у нас Ви, безсумнівно, підберете театральний або карнавальне вбрання, який буде відповідати всім вашим бажанням і вимогам.

  • Ательє. Прокат і виготовлення (пошив) на замовлення театральних, концертних, карнавальних, національних костюмів, вечірніх нарядів, дитячих нарядів.
  • Пошиття шкільного одягу.
  • Пошиття спецодягу для офіціантів, барменів, кухарів, працівників готелів, продавців магазинів, робочий одяг для водіїв, механіків, майстрів.
  • Пошиття - ламбрикени, гардини, тюлі, штори європейських зразків для холів, залів, аудиторій, одяг для сцени.
  • Оформлення кафе, барів, ресторанів (пошиття чохлів на стільці, скатертини, серветки).
  • Пошиття бутафорських виробів.
  • Пошиття, прокат, продаж ростових ляльок.
  • Оренда приміщення для проведення культурно-масових заходів 100-250 чоловік., можна зі своєю кухнею.

Популярні запити нашего сайту:

прокат костюмов винница, прокат карнавальных костюмов в виннице, карнавальные костюмы винница, изготовление театральных костюмов винница, пошив костюмов в виннице, пошив национальных костюмов винница, прокат вечерних нарядов винница, прокат детских нарядов винница, пошив школьной формы винница, Пошив спецодежды винница, Оформление кафе винница, Оформление ресторанов винница, пошив чехлов на стулья винница, Пошив бутафорских изделий винница, продажа ростовых кукол в виннице, Аренда помещения в виннице,  одежда для сцены винница, Прокат костюмів вінниця, прокат карнавальних костюмів у вінниці, карнавальні костюми вінниця, виготовлення театральних костюмів вінниця, пошиття костюмів у вінниці, пошиття національних костюмів вінниця, прокат вечірніх нарядів вінниця, прокат дитячих нарядів вінниця, пошиття шкільної форми вінниця, Пошиття спецодягу вінниця, Оформлення кафе вінниця, Оформлення ресторанів вінниця, пошиття чохлів на стільці вінниця, Пошиття бутафорських виробів вінниця, продаж ростових ляльок у вінниці, Оренда приміщення у вінниці, одяг для сцени вінниця

 

шаблоны joomla

888